Szukasz elektryka?  Skontaktuj się z nami!

Metody pracy

Przygotowujemy i udostępniamy dokumentację zdjęciową wykonanej instalacji, dokładnie opisujemy bezpieczniki w rozdzielnicy, korzystamy z profesjonalnych narzędzi

Dokumentacja zdjęciowa:
Dostarczamy dokumentacje fotograficzną Twojej instalacji, zrobioną przed tynkowaniem. Dzięki niej będziesz wiedział, gdzie przebiegają główne drogi kablowe, jak i pojedyncze przewody, wiedząc tym samym, w których ścianach nie wiercić.

Opisujemy bezpieczniki:
Opisujemy każdy bezpiecznik w rozdzielnicy. Otwierając drzwiczki Twojej rozdzielnicy, będziesz wiedział który bezpiecznik wyłącza obwód, który chcesz wyłączyć. (np. Gn. Kuchnia, jeśli chcesz wyłączyć napięcie w gniazdach w kuchni)

Narzędzia pracy:
Dysponujemy fachowym sprzętem, który sprawia że betonowe ściany w Twoim bloku lub piwnicy nowo wybudowanego domu, nie są dla nas problemem. Posiadamy urządzenia do bezpyłowego robienia bruzd w ścianach, pod nowe przewody. Wysokość puszek rozmierzamy za pomocą poziomic laserowych, mamy więc pewność że w całym domu są na jednakowej wysokości. Wysokość puszek na ścianie, mierzona w początkowej fazie budowy od stropu, a po wylaniu drugiej warstwy posadzki, może różnić się nawet o kilka centymetrów. My eliminujemy ten problem.

KONTAKT

Elektryk Gdańsk

Zamów elektryka!

Tel: 667-482-268

Call Now Button