Szukasz elektryka?  Skontaktuj się z nami!

Inteligentne domy

Zobacz czym jest inteligentny dom i jakie możliwości daje nam nowoczesna technika.

W inteligentnym domu, wieczorem, gdy zrobi się ciemno, automatycznie zamkną się żaluzje. W pomieszczeniach, w których przebywają ludzie same zapalą się światła. Gdy przez kilka dni nie będzie opadów lub wilgotność gleby spadnie poniżej określonego progu automatyka załączy zraszacze.

Kiedy przyjdzie nam wyjechać na dłużej będziemy mogli załączyć system alarmowy, który oprócz standardowej detekcji intruza pozwoli na podgląd i rejestrację video oraz odsłuch dźwięków w pomieszczeniu. Dodatkowo inteligentny budynek może symulować obecność domowników poprzez automatyczne otwieranie rolet, a wieczorami poprzez zapalanie światła w różnych pomieszczeniach.

Inteligentny dom – nowoczesna technika w służbie człowiekowi

 

W inteligentnym domu oświetlenie może zostać dobierane w zależności od okazji i nastroju domowników. Dzięki zastosowaniu technologii LED możliwe jest tworzenie dowolnych scen świetlnych. Kolory mogą zmieniać się od delikatnych i nastrojowych czerwieni, po łagodzące i uspokajające odcienie błękitu.

Inteligentny dom zapewnia komfort termiczny, poprzez regulację temperatury i wilgotności osobno w każdym pomieszczeniu. Przy optymalizacji temperatury uwzględni również aspekty ekonomiczne. Optymalna temperatura będzie utrzymywana tylko podczas naszej obecności i tylko w  pomieszczeniach, w których przebywamy. Podczas wietrzenia pomieszczeń, w naszym inteligentnym domu automatycznie zostanie wyłączone ogrzewanie, aby nie tracić cennej energii. Podczas naszego snu temperatura w sypialni zostanie automatycznie obniżona, aby zapewnić optymalną temperaturę do spania.

Automatyka domowa przez cały czas czuwa nad naszym bezpieczeństwem. Monitoruje powietrze, a w przypadku wykrycia jakiegokolwiek niepożądanego gazu zaraz nas poinformuje. W przypadku wykrycia gazu wybuchowego automatycznie odetnie dopływ gazu do budynku i otworzy okna.

Automatyka domowa w inteligentnym domu poprawia komfort życia i daje poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na inteligentny dom.

 

Inteligentne domy zobacz co zyskasz dzięki nowoczesnej technologii.

Umów się
KONTAKT

Elektryk Gdańsk

Zamów elektryka!

Tel: 667-482-268

Call Now Button