Szukasz elektryka?  Skontaktuj się z nami!
Modernizacja instalacji elektrycznej

Modernizacja instalacji elektrycznych.

Modernizacja instalacji elektrycznej wykonana przez doświadczonego elektryka z uprawnieniami jest gwarancją jej prawidłowego funkcjonowania.

Z modernizacją instalacji elektrycznych mamy na ogół do czynienia w przypadku remontu lub rozbudowy budynku, kiedy to intalację trzbe rozbudować i doposażyć w nowe elementy.

Modernizacja instalacji elektrycznych to również wymiana pozczególnych elementów istniejącej instalacji elektrycznej np. wówczas gdy aktualna instalacja nie spełnia oczekowań pod względem zapotrzebowania na moc.

Wymiana i modernizacja instalacji elektrycznych:


Modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne z uwzględnieniem wszelkiego rodzaju norm i zgodnie ze sztuką, bo tylko tak wykonana instalacja gwarantuje jej prawidłowe funkcjonowanie. Moderizacja intalacji elektrycznej obejmuje m.in. takie działania jak:

Wymiana gniazdek i włączników – montaż instalacji elektrycznych napięciowych w domach, biurach, firmach, halach produkcyjnych i magazynowych. Rozprowadzenie intalacji, montaż gniazdek, włączników, rozdzielnic.

Wymiana przewodów elektrycznych – np. w przypadku niespełniających wymagań, zbyt cienki i nieadekwatnych do zapotrzebowania na moc, starych przewodów elektrycznych.

Rozbudowa instalacji elektrycznej np. w przypadku rozbudowy budynku lub zakładu pracy, zmiany przeznaczenia pomieszczeń i związanej z tym konieczności zmodyfikowania istniejącej instalacji elektrycznej.

Wymiana instalacji elektrycznej – wymiana całej instalacji elektrycznej, układanie nowej instalacji elektrycznej zaamist instalacji istniejącej

Modernizacja oświetlenia – modernizacja instalacji oświetleniowej np. przekładanie lub dokładanie punktów oświetleniowych.

Rozdzielnice elektryczne – modernizacja lub wymiana rozdzielnic elektrycznych

Przykładowa modernizacja instalacji elektrycznej

 

Instalacje elektryczne Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto. Modernizacja intalacji elektrycznych.

Umów się
KONTAKT

Elektryk Gdańsk

Zamów elektryka!

Tel: 667-482-268

Call Now Button