Szukasz elektryka?  Skontaktuj się z nami!
Pogotowie elektryczne

Usuwanie awarii i naprawa instalacji elektrycznych.

Oferujemy fachową pomoc i kompleksowe doradztwo w zakresie instalacji elektrycznych. Przyjmujemy zgłoszenia usterek i awarii elektrycznych.

Naprawiamy instalacje elektryczne i usuwamy awarie na terenie Trójmiasta i okolicy. Jesteśmy dyspozycyjni i szybko reagujemy na zgłoszenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na usuwanie awarii elektrycznych.

Naprawa instalacji elektrycznej we własnym zakresie stwarza zagrożenie i może być niebezpieczna, zwłaszcza dla osób, które nie mają niezbędnej wiedzy i doświadczenia. Masz problem z instalacją elektryczną? Skorzystaj z naszych usług.

Rodzaje awarii elektrycznych


Przerwy w dostawie prądu są irytujące i bywają trudne do zaakceptowania. Jeśli problem leży po stronie dostawcy prądu niewiele jesteśmy w stanie z tym zrobić. Czasami problem leży po stronie naszej wewnętrznej instalacji elektrycznej wówczas niezbędna jest interwencja specjalisty. Jakkolwiek czasami przyczyną awarii w instalacji elektrycznej jest źle zaprojektowana lub wykonana instalacja elektryczna to często problem jest bardziej prozaiczny. Najczęstrze przyczyny awarii elektrycznych to:

Zwarcie – przyczyną zwarcia elektrycznego może być uszkodzone urządzenie elektryczne. Na ogół zwarciu towarzyszy wybicie bezpiecznika w instalacji elektrycznej. Znalezienie i odłączenie uzkodzonego zwykle rozwiązuje problem.

Przeciążenie sieci – powodowane jest zwykle zbyt duża liczbą urządzeń podłączonych do sieci. Przeciążeniu sieci towarzyszy zwykle wybcie bezpiecznika. Zmniejszenie liczby podłączonych urządzeń zwykle rozwiązuje problemy, ale jeśli sytuacja jest nagminna i często się powtarza konieczna może być modernizacja instalacji elektrycznej

Uszkodzone przewody – przewody elektryczne mogą zostać uszkodzone mechanicznie. Najczęściej ulegają one rozwierceniu lub przcięciu. Uszkodzone przewody wymagają pilnej interwencji specjalisty.
 

Pogotowie elektryczne Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto. Naprawa instalacji elektrycznych.

Zgłoś awarię
KONTAKT

Elektryk Gdańsk

Zamów elektryka!

Tel: 667-482-268

Call Now Button